Aktualności

Jak Polacy korzystają z tabletów

HUAWEI sprawdził, w jakich okolicznościach i w jaki sposób Polacy korzystają z tabletów. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research, tablet to świetny pomysł na zapewnienie rozrywki całej rodzinie. Wśród nowych urządzeń HUAWEI każdy znajdzie coś dla siebie. Od stylowego i idealnego do odtwarzania multimediów modelu HUAWEI MediaPad M3 lite do przystosowanych dla rodziny tabletów z linii T3.

HUAWEI WATCH 2 w Polsce

W sprzedaży HUAWEI WATCH 2 - nowa odsłona inteligentnego zegarka HUAWEI z zaawansowanymi funkcjami sportowymi. Nic tak nie uprzyjemnia treningu jak ulubiona muzyka, dlatego na rynku znajdą się bezprzewodowe słuchawki HUAWEI Sport, dzięki którym każda nuta zabrzmi głęboko i czysto.

HUAWEI prezentuje nową stylową serię MateBooków

HUAWEI prezentuje swoje pierwsze laptopy i nową hybrydę. HUAWEI przedstawił dzisiaj trzy nowe MateBooki, poszerzając swoje portfolio urządzeń mobilnych. HUAWEI MateBook X, HUAWEI MateBook E oraz HUAWEI MateBook D na nowo definiują pojęcie mobilności komputerów osobistych. Nowa seria urządzeń jest kontynuacją osiągnięć HUAWEI we wprowadzaniu na rynek produktów klasy premium. Wśród zaprezentowanych urządzeń znajduje się nie tylko innowacyjny laptop 2 w 1, ale też pierwsze komputery osobiste marki HUAWEI. Najnowsza seria MateBooków pojawi się na rynku już latem 2017 roku.

Huawei MediaPad M3 lite – moc 4 głośników

Co sprawia, że dany film oceniamy jako dobry? Z pewnością jest to wciągający scenariusz, świetna gra aktorska oraz imponująca scenografia. Na odbiór danej produkcji filmowej wpływają także parametry techniczne, takie jak jakość obrazu oraz dźwięku. Czy to oznacza, że filmy najlepiej oglądać na ekranie kinowym? Niekoniecznie! Podobnych wrażeń można teraz doświadczyć dzięki tabletom.